Cieszę się, że tu jesteś!

Ziołowe Yoni

Cześć, jestem Jana

Pamiętam, że gdy byłam dzieckiem, ciocia zabrała mnie do lasu i na polanę, aby nazbierać ziół — pokrzywę i mniszek do sałatki na niedzielny obiad. Było to dla mnie nietypowe i zadziwiające, bo wszyscy znani mi dorośli używali tylko zwykłej sałaty, którą uprawiali we własnych ogródkach lub kupowali w sklepie.

Czas mijał. Uczyłam się, studiowałam, zaczęłam dorosłość. Okazało się, że świat dorosłych przyniósł wyzwania, o których się nie myśli i ich nie planuje będąc dziewczynką lub nastolatką.

Nigdy nie jest jednak zbyt późno, aby zwrócić się ku sobie. Każdy ma swoją sferę którą chce uzdrowić, polepszyć, ukoić, wzmocnić i zaopiekować się. Ja znajduję rozwiązania w naturze i się nią wspieram.

Ziołowe Yoni to miejsce, gdzie znajdziesz równowagę, energię i szczęście w naturalny sposób.

Ziołowe Yoni

Z wykształcenia jestem zootechnikiem i prowadzę kameralną stajnię na wschodzie Polski. Z zamiłowania do natury i metod holistycznych moja ścieżka edukacyjna poszerzyła się o liczne kursy, warsztaty, certyfikaty. Moją pasją stały się naturalne metody dbania o zdrowie.

Obecnie jestem certyfikowaną terapeutką do parowań ziołowych, ich miłośniczką i propagatorką.

Jestem także terapeutką dogłębnej komórkowej terapii kamertonami.

Czym się zajmuję w Ziołowym Yoni?

Ziołowe Yoni | White

Ziołowe parowanie Yoni

Parowanie Yoni to rytuał celebracji kobiecej przestrzeni łona. Jest praktyką samomiłości i zwróceniem się ku samej sobie — zadbaniem o swoją kobiecość, wsparciem mocy regeneracji, uleczenia i procesu odnowienia.

Olejki eteryczne

Olejki eteryczne dōTERRA

Olejki eteryczne dōTERRA („dar Ziemi”) są tym, co Ziemia może nam podarować najlepszego w jednej kropli. Wyobraź sobie, że esencja Natury jest wydobywana przez odpowiedzialną pracę ludzi nastawioną na jakość i czystość.

Perły Księżniczki

Perły Księżniczki

Perły Księżniczki to ziołowe tampony dopochwowe dla kobiet. Mają formę globulek z zawartością starannie dobranych ziół Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, które wspomagają zachowanie zdrowia narządów rodnych.

kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne

Wszystkie kosmetyki naturalne, które znajdziesz w Ziołowym Yoni pochodzą od dostawców, którzy tworzą proste, funkcjonalne produkty do pielęgnacji oparte na naturalnych surowcach i poszanowaniu środowiska.

[instagram-feed]
Ziołowe Yoni