Perły Księżniczki

Perły Księżniczki

Czym są Perły Księżniczki?

Perły Księżniczki to ziołowe tampony dopochwowe dla kobiet.

Wytwarzane są w formie globulek z zawartością starannie dobranych ziół Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, które wspomagają zachowanie zdrowia narządów rodnych.

Guifei Bao – Perły Księżniczki stały się popularne wśród kobiet ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie przy wszelkiego rodzaju stanach zapalnych pochwy, w procesach oczyszczania oraz profilaktycznie w celu zachowania zdrowia Yoni.

Unikalny skład tamponu „Guifu Bao” pomaga w likwidacji przyczyn infekcji zwalczając zagnieżdżone grzyby, bakterie i wirusy. Złuszczanie nabłonka pozwala na jego głęboką regenerację i „wypełnienie” nadżerek. Terapia wymaga zastosowania pełnej kuracji Perłami.

Efekt terapeutyczny tamponów ma działanie holistyczne — wpływa znacząco na cerę. W szczególności dotyczy to blaknięcia różnego rodzaju zmian pigmentacyjnych i przebarwień po opalaniu, ciąży czy trądziku.

 

Kiedy używać Pereł?

Perły Księżniczki odpowiednie są dla kobiet cierpiących z powodu:

Korzyści ziołowego parowania

Infekcji: grzybiczych i bakteryjnych.

Korzyści ziołowego parowania

Zakażeń wirusowych (HPV).

Korzyści ziołowego parowania

Nawracających infekcji intymnych o różnym podłożu.

Korzyści ziołowego parowania

Nadżerki, mięśniaków, torbieli jajników.

Korzyści ziołowego parowania

Endometriozy.

Zastosowanie Pereł Księżniczki

Oczyszczenie pochwy

Kurację oczyszczająca powinny zastosować kobiety, które korzystają często z basenu publicznego, otwartych zbiorników wodnych, mają wielu partnerów seksualnych, jak również z innych powodów znajdują się w grupie zwiększonego ryzyka zapadalności na infekcje Yoni.

Stosowanie Pereł Księżniczki jako kuracji oczyszczającej wystarczy 1 globulka w miesiącu.

Poprawienie satysfakcji życia intymnego

Perły księżniczki dzięki działaniu złuszczającemu przywracają młodzieńczy wygląd pochwy. Dodatkowo poprawiają napięcie tkanek, zwiększając doznania podczas współżycia. Pomocne będą szczególnie Paniom cierpiącym na nadmierną suchość pochwy, zwiotczenie i rozluźnienie (starzenie) nabłonka pochwy.

Preparat pobudza wydzielanie prawidłowego śluzu. Pomaga łagodzić dokuczliwą suchość narządów. Opóźnia starzenie się narządów.

Yoni odmłodnieje.

Trudności z zajściem w ciążę

Perły przywracają równowagę dróg rodnych, więc mogą pomóc zajść w ciążę tym kobietom, które mają z tym trudności.

Perły Księżniczki

Diagnostyka i zapobieganie

Już użycie jednego tamponu może pomóc w ustaleniu obecności stanów zapalnych.

Oczyszczanie

Stosować 1 Perłę Księżniczki Fohow Guifei Bao w celu oczyszczeniu dróg rodnych z toksyn i zanieczyszczeń. Składniki zawarte w globulce sprawiają, że wnętrze pochwy samoistnie wydala problematyczną warstwę nabłonka, pozostawiając pochwę oczyszczoną z bakterii i wirusów, które wytwarzały stan zapalny, w tym dolegliwości tj.: pieczenie, swędzenie, odczuwany dyskomfort.

Perły skutecznie likwidują nieprzyjemny zapach, a przede wszystkim stany grzybicze, bakteryjne i mieszane nawet oporne na kuracje farmakologiczne.

Terapia

Tampony wspomagają kurację stanów zapalnych. Dosyć szybko redukują stan zapalny, w szczególności są pomocne w zapaleniach występujących przewlekle, nawracająco. Stanowią doskonałą „pierwszą pomoc” przy wystąpieniu objawów, które wskazywać by mogły na rozwijający się problem. Potrafią „zgasić” pożar w zarodku.

Wpływają również pozytywnie na poprawę stanu skóry przy problemach tj.: posłoneczne i pociążowe plamy, starcze plamy, brązowe plamy, zbyt sucha skóra bez blasku oraz zmarszczki.

Zapobieganie

Działanie prewencyjne: jedna Perła Księżniczki co najmniej raz w miesiącu. Stanowią świetną profilaktykę w przypadku stanów zapalnych występujących regularnie. Są alternatywą dla antybiotykoterapii, która wyniszcza również zdrową florę bakteryjną pochwy, dając pole dla kolejnych infekcji. Perły warto stosować z długotrwałą probiotykoterapią doustną.

Perły to też detoksykacja z pozostałości skrzepów po miesiączce i nagromadzonych toksyn, patologicznej flory grzybiczej i bakteryjnej — przywracają fizjologiczne funkcje.

Stosowanie Pereł Księżniczki

Globulki stosuje się w następującym cyklu:

 • 1 globulka założona na 3 dni, następnie 2 dni przerwy, w okresie 1 miesiąca.
 • Na pełną kurację miesięczną potrzebnych jest 6 globulek.
 • Dla podtrzymania efektu terapeutycznego zaleca się stosowanie 1 globulki miesięcznie w kolejnych miesiącach.

Perły Księżniczki — pytania i odpowiedzi

Czym są „białe kłaczki” wypadające z pochwy po zastosowaniu globulek?

Wydalanie „białych kłaczków” (lub w innym kolorze) jest normalnym objawem. Czop zawiera obumarły nabłonek połączony ze śluzem i ewentualnie pozostałością globulki. O ile wydzielina ta powoduje dyskomfort i znajduje się przy wejściu do pochwy, można ją samodzielnie usunąć. W pozostałych przypadkach, zostanie ona wydalona przez organizm w trakcie kolejnych dni kuracji lub podczas miesiączki.

Czy mogę stosować kurację mając założona spiralę domaciczną?

Spirala nie jest przeciwwskazaniem do stosowania Pereł Księżniczki.

Czy w trakcie kuracji można odbywać stosunki seksualne?

Odbywanie stosunków seksualnych nie jest zalecane w trakcie 3-dniowej aplikacji. Należy jednak podkreślić, że decyzja dotycząca podjęcia współżycia w okresie stosowania globulek jest kwestią indywidualną. Wiele kobiet podczas kuracji odczuwa wzrost libido.

Czy w celu oczyszczenia pochwy należy stosować irygacje?

Stosowanie irygacji nie jest zalecane, ponieważ wraz z obumarłym naskórkiem spowodować może wypłukanie składników globulki i obniżyć spodziewany efekt terapeutyczny.

Czy można stosować kurację w ciąży?

Nie. Kuracji nie należy stosować w trakcie ciąży i podczas karmienia piersią. Pereł nie stosuje się także u dziewic.

Po zastosowaniu globulki odczuwam pieczenie. Czy to normalne?

Wiele kobiet po zastosowaniu Pereł zgłasza dominujący objaw pieczenia i swędzenia w okolicach wejścia do pochwy. Jest to normalna reakcja, która po kilku dniach samoistnie ustępuje. Pieczenie lub swędzenie nie stanowią powodu do przerwania kuracji.

Czy Perła może wypaść? Czy sznureczek może się urwać?

Prawidłowo założona Perła jest podtrzymywana przez mięśnie dna macicy, co uniemożliwia jej wypadnięcie. Globulka jest zaprojektowana w sposób zapewniający pełne bezpieczeństwo jej stosowania. Nie zgłaszano dotychczas żadnego przypadku urwania sznureczka.

Jak należy dbać o higienę intymną w trakcie kuracji?

W trakcie kuracji zalecane jest stosowanie bawełnianej, przewiewnej bielizny. W celu ochrony bielizny przed zabrudzeniem konieczne jest stosowanie wkładek higienicznych, a w niektórych przypadkach podpasek. Zaleca się również stosowanie delikatnych mydeł.

Czy mogę stosować Perły Księżniczki podczas miesiączki?

Nie, podczas miesiączki zalecana jest przerwa w kuracji.

Perły Księżniczki — wszechstronnie przebadane

Grupa specjalistów firmy Fohow wykonała wszechstronne badania nad prastarą, owianą tajemnicą recepturą, która wywodzi się z pałacu cesarskiego. Korzystając z tej wiedzy i doświadczenia praktykę stosowania pereł księżniczki możemy przenieść do naszych domów.

Perły Księżniczki – zastosowanie i efekty:

 • Wspomaganie higieniczne w stanach ginekologicznych, utrzymywanie w zdrowiu i czystości narządów kobiecych;
 • Wspomaganie w regulacji cykli miesiączkowych;
 • Działanie kosmetyczne;
 • Spowalnianie procesów starzenia;
 • Kompleksowa ochrona zdrowia kobiety.

Perły Księżniczki to efektywna profilaktyka i błyskawiczna kuracja wspierająca przy wydzielaniu nieprzyjemnego specyficznego zapachu, nadżerkach szyjki macicy, zapaleniu pochwy, mięśniakach macicy, zapaleniu przydatków, wypadaniu macicy, a także terapia dla dolegliwości ginekologicznych wywołanych infekcjami grzybiczymi, jak też bakteryjnymi zapaleniami pochwy.

Działanie terapeutyczne tamponów Fohow Guifu Bao jest nie tylko efektem miejscowego oddziaływania ziół i odpowiednio dobranych ich proporcji. Stanowi ono również efekt przepływu Qi przez znajdujące się w podbrzuszu meridiany. Meridian wątroby zaczyna się na stopie przechodzi przez brzuch, narządy płciowe przez żołądek do wątroby oraz pęcherzyka żółciowego następnie przez klatkę piersiową, gardło do twarzy i oka. Inny ważny meridian pęcherzyka żółciowego zaczyna się na zewnętrznym kącie oka przechodzi przez klatkę piersiową do brzucha i w okolicach pachwiny łączy się z głównym meridianem powierzchownym. Kolejne meridiany serca, jelita cienkiego, osierdzia i potrójnego ogrzewacza również nie omijają jamy brzusznej. Drugi co do wielkości meridian ciała ludzkiego to meridian żołądka łączy podstawę jamy nosowej z meridianen pęcherza moczowego, jego początek znajduje się na twarzy poniżej gałki ocznej. Najdłuższy meridian ciała ludzkiego to meridian pęcherza moczowego, jest bardzo ważnym kanałem energetycznym dla działania naszych globulek. Meridian nerek swoim zasięgiem obejmuje wątrobę, płuca i gardło, ten meridian często wykorzystywany jest do leczenia dróg moczowo-płciowych.

W świetle tradycyjnej medycyny chińskiej działanie dopochwowych globulek nie powinno dziwić, jeśli nastąpi poprawa w innych obszarach naszego ciała. Często klientki Fohow doznają znacznej poprawy przewlekłej choroby zatok, chronicznych zapaleń gardła lub oskrzeli, oczywiście pobliskiego pęcherza, tłumaczy się to tym, że inne jamy ciała fizjologicznie lub patologicznie wypełnione płynem, śluzem, bardzo gęstym śluzem również mogą ulec oczyszczeniu z patologicznej zawartości. Część meridianów zaczyna się na twarzy blisko oczu , stąd bierze się opis, że księżniczki chińskie z dworu cesarskiego stosujące tego typu środki cieszyły się piękną cerą, blaskiem oczu nie mówiąc już o doznaniach płynących ze strefy intymnej -były wspaniałymi kochankami jednym słowem. 

Doświadczenia i opinie pań stosujących perły w Polsce potwierdzają:

 • wyleczenie uporczywych upławów,
 • grzybic i mieszanych zapaleń,
 • mięśniaków,
 • torbieli jajników,
 • nawet endometriozy;
 • pojawiał się katar i zatoki były opróżnianie z wydzieliny;
 • wzmacniał się też pęcherz.

Bardzo często o globulkach dowiadywały się od swoich ginekologów.

Wpis powstał we współpracy z e-fohow.pl